Про банк

  • АТ "Ідея Банк" прийшов на зміну ПАТ "Плюс Банк", що працює на ринку України вже 28 років та входить до складу однієї з найбільших у Східній та Центральній Європі фінансових груп - Getin Holding S.A, Республіка Польща. Getin Holding S.A. - інвестує в компанії з високим потенціалом росту, що працюють у секторі фінансових послуг для приватних клієнтів та малого бізнесу.

    З моменту входження у Getin Holding S.A. здійснено комплекс перетворень та нововведень, починаючи від стратегії розвитку і закінчуючи перебудовою внутрішньої структури управління і організації роботи банку. Інвестори принесли нові технології та інструменти, які добре зарекомендували на європейському ринку.

    В склад Getin Holding S.A., входять компанії, що надають фінансові послуги: Idea Bank (Польща), Idea Leasing, Idea Expert, Tax Care, M.W. Trade, Idea Bank (Україна), Idea Bank (Білорусь), Idea Bank (Румуния), Carcade (Россия). Getin Holding S.A. належить до однієї з найбільших груп, що котуються на Фондовій Біржі цінних паперів у Варшаві (підтвердженням цього є місце групи в першій двадцятці компаній). Головною ціллю холдингу є здобуття максимальної ефективності при утриманні помірного рівня інвестиційних ризиків. Детальна інформація про структуру Getin Holding S.A. знаходиться на сайті холдингу.