Блог - Фінансова грамотність

 • Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш. Хто ж хоче розпочинати рік з думками про борги, які не вдалося погасити в 2017? Якщо у Вас є прострочені борги з банківських кредитів, Ви ризикуєте провести весь наступний рік під пильною увагою — в кращому випадку — банківських працівників, а у не найкращому — працівників колекторських фірм чи навіть судових виконавців.

  Детальніше
 • «Економити» - не означає витрачати менше грошей, ніж це потрібно. Щоб захистити свій гаманець від надмірних витрат, почніть готуватись до святкувань завчасно!

  Детальніше
 • Напередодні дня Святого Миколая та новорічних свят буває важко визначитись з подарунком для своєї дитини. Здається, крамниці готові луснути від різноманіття іграшок та гаджетів. Але дуже важливо, щоб подарунок відповідав святковій атмосфері, підтримував сімейний затишок та був не лише цікавим, але й корисним. Саме тому ми підготували для Вас підбірку фінансових подарунків для дітей, які навчать цінувати зароблені гроші, заощаджувати і з розумом користуватись своїми поки що кишеньковими коштами.

  Детальніше
 • Чи плануєте Ви розпочати нове життя з нового року?

  І даремно! Це неефективно. Вчені в один голос стверджують, що людині складно асоціювати себе справжнього з собою майбутнім. Саме тому Ви, швидше за все, будете відкладати заплановані зміни знову і знову.

  Ми пропонуємо Вам подумати не про майбутнє, а про сьогодення і виконати 7 фінансових «добрих справ» ще до свят, щоб увійти в новий 2018 рік задоволеним собою і натхненним до змін.

  Детальніше
 • Національний банк оприлюднив проект постанови “Про оптимізацію обігу монет дрібних номіналів”. Суть полягає у тому, щоб не витрачати бюджетні гроші на виготовлення нових копійок номіналом 1, 2, 5 та 25. Монети вийдуть з обігу поступово, оскільки ними ще можна буде розраховуватись. Інформаційний портал “Мінфін” провів опитування серед реципієнтів, щоб вияснити чи підтримує громадськість ініціативу НБУ.

  Детальніше
 • Сьогодні українці майже 40% всіх розрахункових операцій здійснюють за допомогою банківських карт. Порівнюючи з даними на початку 2017 року -  це на 3,1% більше, повідомляє НБУ.

  Детальніше
 • А Ви знали, що майже 6 місяців у році насправді працюєте на нашу країну, щоб сплатити податки? І тільки 186 днів заробляєте гроші для себе і своєї сім’ї. Українське товариство економічних свобод провело дослідження, в якому вирахувало скільки ж зароблених коштів громадяни насправді віддають державі.

  Детальніше
 • Є така закономірність в житті, що часто нам хочеться саме того, що ми не можемо собі дозволити. Тому додаткові гроші знадобляться завжди й всім. Було б ідеально: от тільки подумав і в руках одразу з’явилася потрібна сума. В наші дні це не магія, це цілком реально, коли у Вас є кредитна картка. Якщо вміти правильно нею користуватись, тоді Ви отримуєте чималий перелік переваг і можете дозволити собі набагато більше.

  Детальніше
 • Заробляти на своїй кредитці просто: спочатку Ви розраховуєтесь карткою, з неї списується сума покупки, а потім банк повертає Вам відсоток від суми покупки на картку (так званий кешбек).

  Детальніше
 • Не знаєте скільки брати з собою грошей в дорогу, щоб вистачило на комфортний відпочинок? Крім готівкових коштів, беріть з собою кредитну картку і не прогадаєте, бо на всяк випадок в кишені завжди будуть додаткові кошти.

  Детальніше
 • У 2015 році майже 1,2 млн українців відвідали Польщу, з яких 40 % поїхали на роботу. Окрім заробітчан, великий відсоток — це студенти та туристи. Тому ми вирішили розібратись, які є способи переказування коштів з Польщі в Україну, та які з них сьогодні є найвигіднішими для українців.

  Детальніше
 • На які показники банку варто звертати увагу, щоб розуміти його реальний стан. З вересня Національний банк України почав публікувати інформацію про показники діяльності банків. В умовах турбулентності банківської системи для клієнтів це істотно спрощує завдання вибору банку для вкладів і обслуговування.

  Детальніше
 • Як правильно витрачати гроші? - фінансовий блог від IdeaBank. Тільки корисні і цікаві статті на нашому сайті.

  Детальніше
 • Є ідея - будуть гроші! - фінансовий блог від IdeaBank. Тільки корисні і цікаві статті на нашому сайті.

  Детальніше
 • Плануйте бюджет, навіть якщо не дружите з математикою - фінансовий блог від IdeaBank. Тільки корисні і цікаві статті на нашому сайті.

  Детальніше
 • Кредит - бути чи не бути? - фінансовий блог від IdeaBank. Тільки корисні і цікаві статті на нашому сайті.

  Детальніше
 • Сьогодні банки пропонують програми кредитування, які можуть бути використані для оплати навчання, у вигляді споживчих кредитів або кредитних карт.

  Детальніше
 • Як навчитися заощаджувати гроші? - фінансовий блог від IdeaBank. Тільки корисні і цікаві статті на нашому сайті.

  Детальніше
 • Персональні фінанси та шкідливі звички: скільки вам коштують цигарки, алкоголь чи солодощі? - фінансовий блог від IdeaBank. Тільки корисні і цікаві статті на нашому сайті.

  Детальніше
 • Як заощаджувати гроші, щоб у майбутньому почуватися у фінансовій безпеці? - фінансовий блог від IdeaBank. Тільки корисні і цікаві статті на нашому сайті.

  Детальніше
Усі дописи